Po tom, ako sa prevalila informácia, že Meghan Markle je tehotná, fanúšikovia z celého sveta ostali vo vytržení. Všetky pohľady sú v posledných mesiacoch mierené na bruško vojvodkyne zo Sussexu, pričom fanúšikovia páru netrpezlivo čakajú na kráľovského potomka. V médiách sa však objavila správa, že bývalá herečka už porodila.

Meghan sa dlhé mesiace darilo tajiť vytúžené tehotenstvo, no rastúce bruško už rozhodne nezakryje. Na verejnosť sa dostala informácia, že vojvodkyňa zo Sussexu by mala bábätko priviesť na svet v týchto dňoch. Milióny ľudí tak nedočkavo čakali na potomka kráľovskej rodiny, pričom pôrod by mala mať Markle už údajne za sebou.

Nepriamo sa to potvrdilo na oficiálnom profile slávnej manželskej dvojice, ktorá na sociálnej sieti poďakovala ľudom za finančné príspevky, ktoré neposielajú ich dieťatku, ale charitatívnej nadácií. Úprimne boli vďační za každú libru, ktorá cinkne na účte charity. V závere správy však stojí: ,,V mene vojvodu a vojvodkyne (a dieťaťa zo Sussexu) vám veľmi ďakujeme.“

Ďalším možným dôkazom je aj veľkonočná omša, ktorej sa zúčastnil princ William s Kate Middleton, no princ Harry sa objavil pred kostolom sám. Je viac ako zrejmé, že prvý potomok vojvodu zo Sussexu je oficiálne na svete, pričom v najbližších dňoch sa zrejme dočkáme oficiálneho vyjadrenia zo strany čerstvých rodičov.

Zdroj: Instagram/sussexroyal  |  Foto: Instagram/kensingtonroyal, Instagram/sussexroyal