Vojvodkyňa Meghan mala svojím správaním opäť spôsobiť rozruch a pohoršenie svetovej verejnosti. Lekciu správania sa jej pritom udelila samotná Kate, no i kráľovná Alžbeta II, ktoré na verejných akciách ukázali, ako má vystupovať členka britskej kráľovskej rodiny.

Vojvodkyňa Meghan sa počas uplynulého víkendu vybrala na tenisový zápas svojej kamarátky Sereny Williams počas Wimbledonu. Keď však dorazila do hľadiska, urobila niečo, čo spôsobilo rozruch verejnosti. Svoju ochranku totiž požiadala, aby odháňala kohokoľvek, kto by si chcel urobiť jej fotku. Hviezdne maniere mali byť podľa denníka TheSun nepríjemné aj samotnému ochrankárovi, ktorý musel oslovovať všetkých fanúšikov.

Lekciu správania sa členky kráľovskej rodiny jej následne udelila samotná kráľovná Alžbeta II, ktorá sa zúčastnila verejnej akcie. Práve počas nej neváhala vo svojom úctyhodnom veku 93 rokov manuálne pracovať. Proti srsti jej nebolo ani vlastnoručné vysadenie stromčeka so slovami, že “je dokonale schopná zasadiť strom” aj bez pomoci. Okrem toho rozdávala všade naokolo úsmevy a venovala sa ľuďom, ktorí sa chceli vyfotiť.

Rovnako by si mala Meghan s manierami hviezdy brať príklad aj od vojvodkyne Kate, ktorá taktiež navštívila Wimbledon, no fotiť si ju mohli všetci od novinárov po fanúšikov s mobilmi. Meghan, takto sa správajú dámy v kráľovskej rodine!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://twitter.com/AnandWrites/status/1148960480683335680

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Twitter, YouTube/eruonews, VOA News, TheTalko