Vojvodkyňa zo Sussexu sa po boku princa Harryho ukazuje vždy v elegantných šatách, kostýmoch a s perfektnou vizážou. Niekedy síce poriadne prestrelí a svojimi odvážnymi oufitmi šokuje verejnosť, no záber, ktorý ukázala najnovšie, len tak niekto neuvidí. 

Meghan Markle sa zvykla počas hereckej kariéry v Hollywoode pochváliť fanúšikom aj zábermi z bežného života, no tomu je teraz koniec. Od príchodu na kráľovský dvor sa musí tmavovláska podriaďovať prísnym pravidlám etikety a najnovšie dostala Meghan aj zákaz otehotnieť kvôli tomuto jedinému dôvodu.

Zdá sa však, že sa postupne medzi urodzenými Britmi zabývala a pomaly si zvyká aj na nabitý program plný povinností a spoločenských akcii. K psychickej pohode jej zrejme dopomáha aj fakt, že sa za ňou do Londýna chystá presťahovať aj mama, ktorá jej bude oporou aj počas prípadného tehotenstva a starostlivosti o potomka.

Meghan sa ale nehodlá zmeniť na úplnú aristokratku a najnovšie sa na verejnosť dostal záber s jej rozkošným krstniatkom, s ktorým si vychutnávajú ničnerobenie v posteli. Okrem toho, že si k domácej pohode priniesli aj jedlo rovno do peliešku, sa Meghan nechala odfotiť tak, ako ju obvykle vidí možno len princ Harry. Vojvodkyňa bola totiž v pyžame pánskeho štýlu, úplne nenamaľovaná a strapatá. Uznajte ale, že Meghan vyzerá skvele aj v úplne prirodzenej podobe. Záber bol vyhotovený v čase, keď Meghan s princom Harrym ešte len randila a o 18 mesiacov sa malá slečna vedľa nej stala hlavnou družičkou a hosťom na rozprávkovej svadbe.

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: Instagram