Od momentu, kedy sa bývalá herečka, dnes už vojvokyňa zo Sussexu, vydala za sympatického princa Harryho (33), sa jej život od základov zmenil. Už niekoľkokrát však ukázala, že sa kráľovskej rodine nemieni úplne podvoľovať, pričom jej správanie pravidelne poburuje nielen ľud, ale aj britskú šľachtu. Najnovšie ju má v zuboch princ William.

Meghan bola svojimi poradcami prísne upozornená, že po kráľovskej svadbe sa musí vzdať hereckej kariéry, no zároveň bude nútená prerušiť styky s ľuďmi z Hollywoodu. Inak povedané, nemala by byť súčasťou šoubiznisového sveta. Aj napriek tomu, že si bola toho vojvodkyňa zo Sussexu vedomá, súkromným lietadlom odletela do Ameriky, kde mala stretnutie so svojimi kamarátkami.

Zrejme tušíte, že išlo o dámy, ktoré sú herečkami, speváčkami, a dokonca sa na párty objavila aj úspešná tenistka Serena Williams. Celebrity sa dokonca začali verejne vyjadrovať k oslave, ktorá sa konala na počesť budúcej mamičky, pričom obhajovali jej rozhodnutie byť v kontakte so svojimi bývalými kolegami.

Medializovanie tejto kauzy rozzúrilo kráľovnú Alžbetu II., ale predovšetkým princa Williama, ktorému zrejme došla trpezlivosť. Rozhodol sa preto definitívne rozdeliť dvor v Kensingtonskom paláci na dva, aby sa od Meghan a jej správania dištancoval. William sa údajne s Harrym taktiež dohodol, že si rozdelia vlastné oficiálne kancelárie, ktoré bude dva páry zastupovať oddelene. Zdá sa, že budúci kráľ chce spraviť všetko preto, aby ho verejnosť nespájala s jeho švagrinou.

Zdroj: casprezeny.pluska.sk  |  Foto: YouTube