Od momentu, kedy sa bývalá herečka, dnes už vojvokyňa zo Sussexu, vydala za sympatického princa Harryho (33), sa jej život od základov zmenil. V momente sa totiž stala váženou ženou, ktorá je pod drobnohľadom celého sveta. Zdá sa však, že neustále rastúca sláva jej poriadne zvyšuje ego.

Vojvodkyňa zo Sussexu si získala divákov vďaka seriálu Kravaťáci, kde stvárňovala postavu Rachel Zane. Keď sa fanúšikovia dozvedeli, že sa stane oficiálnou členkou kráľovskej rodiny, boli radosťou bez seba. Slávna brunetka si však začala čoraz viac uvedomovať svoju moc, na ktorú doplácajú najmä zamestnanci Kensingtonského paláca.

Nároky tehotnej Američanky sa majú totiž každým dňom zhoršovať. Služobníctvo zo začiatku volalo Meghan prezývkou “Duchess Difficult“, čo v preklade znamená “Vojvodkyňa Náročná“. Bývalá herečka má však po novom doslova bombardovať služobníctvo desiatkami požiadaviek od piatej rána do neskorých nočných hodín. Prischla jej tak nová prezývka “Me-Gain“, čo by sme mohli preložiť ako “ja beriem“ alebo “ja chcem“.

Blízky zdroj z kráľovskej rodiny uviedol, že aj k zamestnancom paláca sa vyžaduje určitý stupeň rešpektu, na čo údajne dáva pozor hlavne Vojvodkyňa z Cambridgu, Kate Middleton. V prípade Meghan je to však úplne iná pesnička, čo potvrdzujú výpovede niekoľkých dlhoročných pracovníkov po tom, ako sa Markle presťahovala do Kensingtonského paláca.

Zdroj: thesun.co.uk  |  Foto: YouTube, Pixabay, Instagram/kensingtonroyal