Len málokto si nepamätá krásnu herečku Jennifer Love Hewitt, ktorá zahviezdila v seriáli Stratené duše či Hriešny zoznam. Kráska sa opäť vracia na televízne obrazovky a aj po rokoch je stále krásna, hoci si prešla neľahkou skúškou.

Krásna herečka Jennifer Love Hewitt patrila svojho času k najväčším kočkám Hollywoodu. Sladká tvár a dokonale štíhle krivky obdivovali muži, no i ženy po celom svete. Hviezda seriálov Hriešny zoznam či Stratené duše má ale pre svojich fanúšikov skvelú správu.

Herečka sa totiž opäť vracia na obrazovky, keďže v novom seriáli 911 stvárni operátorku Meddie na záchrannej linke 911. Seriál bude vysielať v utorok večer aj televízia Joj. Okrem toho ale udiera do očí čosi, čo nejde prehliadnuť. Jennifer má čerstvých 40 rokov, no okrem pár kilečiek, ktoré jej pribudli po pôrodoch, sa takmer vôbec nezmenila. Zlé jazyky však tvrdia, že mala dokonca podstúpiť zákroky na tvári, čím prišla o svoj prirodzený vzhľad.

Herečka, ktorá sa vydala v roku 2012 za svoju lásku Briana Hallisaya, vychováva dve deti – dcérku Autumn a synčeka Atticusa. Počas niekoľkoročnej kariérnej pauzy, kedy sa sympatická herečka starala o ratolesti, navyše musela bojovať s úzkosťou, ktorá u nej prepukla po smrti matky. Teraz sa ale vrhla s elánom opäť do práce.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jennifer kedysi

Jennifer dnes

Herečka sa objavila v novom seriáli 911, kde stvárňuje operátorku na záchranárskej linke

Zdroj │ Foto: Instagram/jenniferlovehewitt, YouTube/TV Promos, Markíza – upútavky, Lara Croft, CBS Home Entertainment, TV Joj, TV Markíza, Facebook/Ghost Whisperer