Najznámejší živý Ken, ktorý sa nápadne podobá na známu bábiku pre deti, doslova šokuje. Hoci je preslávený početnými plastikami tváre a tela, to, ako v súčasnosti vyzerá, vás prekvapí. Mení sa snáď na Barbie?

Slávny živý Ken alebo Rodrigo Alves (36) je mladý muž, ktorého zrejme netreba nikomu predstavovať. Chlap posadnutý plastikami si nechal v priebehu rokov preoperovať nespočetne veľakrát svoju tvár, no aj telo. Pod rukou chirurga skončil 11-krát len jeho nos, no aj pery, oči, tvár a dokonca si nechal vložiť aj implantáty, ktoré by pripomínali brušné svaly, aby nemusel cvičiť.

Ken si rovnako potrpí na značkové a drahé oblečenie, ktoré predvádza nadšeným fanúšikom na Instagrame. Alves si najnovšie nechal ešte navyše zväčšiť pery a narásť vlasy, čím sa začína nápadne podobať na svoju kamarátku Barbie.

Rodrigo má ale na krku poriadny problém. Jeho nos sa totiž po pravidelných zákrokoch môže rozpadnúť, pričom by za sebou zanechal len dieru v tvári. Musí však absolvovať operáciu, ktorá mu zachráni dýchaciu cestu, a tak je nútený riskovať. Je tiež otázne, ako bude Kenova tvár vyzerať o niekoľko rokov, aj keby okamžite prestal s úpravami a operáciami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Živý Ken dnes

Živý Ken kedysi

Zdroj │ Foto: TInstagram/rodrigoalvesuk, YouTube/Loose Women