Po tom, ako sa prevalila informácia, že Meghan Markle je tehotná, fanúšikovia z celého sveta ostali vo vytržení. Všetky pohľady boli v posledných mesiacoch mierené na bruško vojvodkyne zo Sussexu, pričom mnohí sú presvedčení, že kráľovský potomok je už dávno na svete.

Na verejnosť sa dostala informácia, že vojvodkyňa zo Sussexu by mala bábätko priviesť na svet v týchto dňoch. Nepriamo to mala potvrdiť správa na sociálnej sieti zo strany manželov, kde ďakovali aj v mene ich dieťatka. Všetkým nedočkavcom však zostáva jediné, a to čakať na oficiálne vyjadrenie zrejme čerstvých rodičov.

Tajomstvom však bolo pohlavie a meno kráľovského potomka. Teda, až doteraz. Meghanina dobrá kamarátka, tenistka Serena Williams, sa totiž neudržala a v súvislosti s bábätkom bývalej herečky sa vyjadrovala so zámenom “ona“. Je teda viac ako pravdepodobné, že kráľovská dvojica sa teší z dievčatka.

Otáznym však stále bolo meno, pričom aj na to majú fanúšikovia jasnú odpoveď. Markle sa totiž v minulosti vyjadrila, že by si priala svoju dcérku pomenovať Mary. ,,Na mojich hodinkách od Cartiera som dala vygravírovať iniciály “Pre M.M. od M.M“ a plánujem ich dať jedného dňa mojej dcérke,“ nechala sa počuť vojvodkyňa zo Sussexu ešte predtým, ako otehotnela.

Meghan chce dcérke venovať svoje hodinky Cartier v hodnote 4 500 eur

Zdroj: thesun.co.uk  |  Foto: Facebook, YouTube