Je to už niekoľko týždňov, čo pes Vila Rozborila utiekol a spôsobil poriadnu drámu. Moderátor sa v tých chvíľach nachádzal mimo domu a problém s elektrickou bránou zapríčinil, že rotvajler Uxo zostal „vymknutý.“ Problém však nastal, keď Vilov miláčik údajne napadol jedného zo susedov a jeho psa.

No vyzerá to tak, že situácia bola zbytočne nafúknutá, aj keď je pravda, že sused Uxa postrelil. No tu prišiel zvrat, keďže údajne napadnutý muž uviedol, že Uxo o neho vôbec nemal záujem a išlo o klasickú bitku psov. „Preboha, pán Rozboril, nevedel som to v danej chvíli inak riešiť. Nie že by ten pes napadol mňa,“ takto zneli slová zúfalého muža, ktorý evidentne spanikáril.

Moderátor relácie V siedmom nebi je frustrovaný, keďže nastal problém s bránou, ktorú následne daná firma opravila a dokonca si je vedomá svojej chyby. “Mediálne sa to stiahlo na mňa, že to je ten nezodpovedný hajzlík, ktorý má psa, ktorý je agresívny. Nemyslím si, že je agresívny, na druhej strane urobili sme isté opatrenia, aby sa niečo také už nezopakovalo,“ uviedol pre topky.sk.  

No nepríjemná situácia sa vyriešila a obaja páni si všetko vysvetlili. Samotný muž sa Vilovi ospravedlnil za to, ako postupoval. Rotvajler Uxo je z najhoršieho vonku a zo zranení sa vyliečil.

Uxo a Iriska sú plnohodnotnými členmi rodiny

Zdroj: topky.sk  |  Foto: facebook.com