Zuzana Žilinčíková alias Zuzanita nemá príliš veľké šťastie na mužov. Po stroskotanom vzťahu so Sergiom sa blondínka šťastne zasnúbila, no mesiac potom, ako dostala na ruku prstienok, prišla partnerovi na neveru…

Zuzanita má teda na mužov poriadnu smolu! Len nedávno praskol jej rozchod so svalnáčom Sergiom, ktorý ju mal podľa jej slov týrať. Sergio sa však napokon voči týmto rečiam playmate-ky ohradil a tvrdí, že v poriadku nie je ona.

Každopádne, tomuto vzťahu odzvonilo, no Zuzanita neostala dlho sama a po ďalšej známosti jej na ruke pristál krásny snubný diamantový prsteň. Hoci sa rozhodla tentokrát svoju lásku na sociálnych sieťach neukazovať, ani to jej neprinieslo vytúžené šťastie a mesiac po zásnubách prišlo kruté vytriezvenie, keď blondínka prišla snúbencovi na jeho neveru: „Zistila som, že ma môj milovaný budúci manžel podvádza a fakt ďakujem za to Instagramu. Keby tá kr*va nepridala fotky môjho drahého, kde je na služobnej ceste, tak to nikdy nezistím,“ rozohnila sa na adresu dnes už bývalého snúbenca.

Zuzanita ale neostala nič dlžná svojej povesti ženy s nabrúseným jazykom a neverníkovi poslala drsný odkaz: „Keď si to budeš láska moja pozerať, tak už vieš, že môžeš š*kať kde len chceš, so mnou už teda nie,“ ohlásila so slovami, že diamantový prsteň mieni predať a zarobené peniažky si patrične užije. Stretne už konečne hviezdička z Take Me Out toho pravého?

Zuzanita prišla vďaka Instagramu na snúbencovu neveru
Poslala mu poriadne tvrdý odkaz

Zdroj: Instagram │ Foto: Instagram, Tv Joj