Na missku Danielu Kralevich sa to sype z každej strany. Čoskoro ju čaká súd v dôsledku septembrovej dopravnej nehody, pri ktorej zahynula iba 18-ročná študentka Linh. Momentálne ju však trápi jej stavba na brehu bratislavských Zlatých pieskov, ktorá bola označená za tzv. ,,čiernu“. Dokonca už prebiehajú búracie práce.

Známa brunetka už viac ako dva roky bojuje so starostom mestskej časti Ružinov, pričom dôvodom je stavba na brehu Zlatých pieskov. Aj napriek tomu, že Kralevich tvrdí, že celý projekt je legálny, stavebný úrad označil stavbu za čiernu. Minulý rok dokonca došlo na rozhodnutie o nariadení drevenú nehnuteľnosť odstrániť.

Daniela sa proti rozhodnutiu stavebného úradu odvolala a avizovala aj podanie trestného oznámenia. Nadriadený orgán však potvrdil nelegálne postavenú stavbu, ktorá vyvolala hnev mnohých ľudí. ,,…bráni voľnému priechodu po brehoch jazera, nemá ani jedno povolenie a nespĺňa základné hygienické a ani bezpečnostné požiadavky,“ uviedol na sociálnej sieti Martin Chren, starosta mestskej časti Bratislava Ružinov.

36-ročná misska napokon dostala výzvu na odstránenie stavby, no nestalo sa. Starosta neváhal a dnes (28. júla) v skorých ranných hodinách sa začali búracie práce. Podľa jeho slov budú všetky náklady vymáhané priamo od Kralevich, ktorá neostala ticho. ,,Vážení, toto je podľa zakomplexovaného Chrena stavba na pevnom základe na súkromnom pozemku. Takže až teraz začne predstavenie z mojej strany, pán starosta,“ vyhráža sa nahnevaná modelka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Martin Chren-starosta Ružinova | Foto: FB/L.Š., Daniela Kralevich | Video: Streamable.com