Na Farme to v posledných dňoch poriadne vrie, pričom pri vyostrenejších momentoch zohráva hlavnú úlohu alkohol. Ten sa už neraz nevyplatil súťažiacemu Miroslavovi Debnárovi, ktorý okrem viacerých farmárov sklamal aj hospodára Martina či krásnu Natáliu.

Jedným z najvýraznejších súťažiacich trinástej série reality šou Farma je jednoznačne Miroslav Debnár, ktorý sa pred kamerami zblížil s Natáliou Lopašovskou. Kým Mesut sa snažil upokojiť značne podráždenú kravu Malinu, 22-ročná barberka zo Serede so smiechom povedala: „Je to nerváčka jak Miro.“

Práve nevinná veta však poriadne nahnevala záhradkára z Banskej Bystrice, pričom Natálii nevkusne odvetil: ,,Vypadni! Iď do p*či, bo ti…“ Po výstupe Mesuta sa brunetka urazila, no hádka pokračovala aj po dojení, kedy si navzájom vyčítali rôzne skutočnosti. Kým farmárovi prekáža, keď ho Natália nazýva nervákom, jej vadí používanie vulgarizmov na jej adresu.

O dvojici sa následne v krátkosti porozprávali aj Stanka s Davidom, ktorí majú v otázke ich vzťahu jasno. „Mesut je veľký hráč. Myslí len na seba a Nataly, a pritom, čo som počul, Natália s ním ani neplánuje byť po Farme,“ uviedol na kameru stavbár z Komárna.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto | Zdroj: VOYO, TV Markíza, IG/farma.markiza