Kým Markíza dnes odštartuje na svojich obrazovkách novú reality šou Survivor, len v polovici decembra spoznali diváci víťaza kontroverznej Farmy 13. Tým sa stal po kritike veľkolepého finále favorit hlasujúcich Miroslav Debnár, ktorý si z relácie odniesol 75-tisíc eur.

Víťaz trinástej série reality šou Farma si z boja o finančnú výhru neodniesol len desaťtisíce eur, ale aj lásku Natáliu Lopašovskú. Ako Mesut neraz priznal, do relácie prišiel bojovať a absolútne nezvažoval, že by sa v prípade výhry podelil so súpermi o peniaze, ako tomu bolo v uplynulej sérii, kedy sa víťazkou stala Xénia Gregušová.

,,Prišiel som sem pozbierať tie peniaze, ktoré som pozbieral, a idem domov spokojný,“ povedal Mesut po víťazstve vo Farme X-tra. Zdá sa však, že časom svoje rozhodnutie predsa len prehodnotil a ako uviedol v YouTube relácii Kauzičky z Farmičky, ktorú vydáva Lukáš Stanislav, o výhru sa napokon podelí.

,,Musím povedať, že odštipnem niekomu… Neostane všetka výhra mne,“ povedal Mesut a pokračoval. ,,Nebudem to konkretizovať. Je to medzi nami. Jednoducho sú to moje peniaze. Ja sa tiež nestarám, čo ľudia robia so svojimi peniazmi. Je to na mne, koho podporím po Farme. Nepotrebujem to dávať niekde na sociálne siete, aby som si tým zlepšil meno, ani nikde na internet. Jednoducho, je to moja vec a boli na tej Farme adepti, ktorí si to zaslúžili vyhrať možno viac, ale mám s nimi takú dohodu, že to nebudú tiež konkretizovať,“ prezradil pod rúškom tajomstva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YT, IG/mesut.debnar