Tento týždeň sa v šou Nákupné maniačky objavujú modelky, ktoré sa snažia, čo najlepšie obliecť, aby splnili tému, ktorú im zadal stylista. Vo štvrtok prišla na rad extravagantná Michaela Gašparovičová, ktorá púta pozornosť všade, kde sa objaví.

[sociallocker]Ak ste videli tohtotýždňové súťažiace, možno ste čakali, že to najlepšie príde na samotný koniec, no hneď v pondelok všetkých „odrovnala“ Karin, preafektovaná ružová fotomodeločka, ktorej extra vysoké sebavedomie nepôsobilo ani trochu profesionálne.

Vo štvrtok, predovšetkým pánske oko, potešila Michaela Gašparovičová, ktorá sa môže pochváliť najväčšími silikónovými prsiami na Slovensku. Ona sama tvrdí, že práve prednosti jej častokrát pomáhajú v rôznych, i zložitejších situáciách, ako napríklad „ukecanie“ policajtov, aby jej nedali pokutu.

A ako vníma kritiku na svoju osobu? Samozrejme, že veľa ľudí ju odsudzuje kvôli jej umelo vyzerajúcemu vzhľadu, s ktorým je ale ona maximálne spokojná. Trošku ju mrzí, že väčšinou ju všetci súdia navonok a pritom vôbec nevedia, aká je v skutočnosti. Tvrdí, že je úplne normálna baba a s každým sa dokáže priateľsky porozprávať, pričom nerobí rozdiely.

A ako Mia zvládla tému „Kardashian“? Takýmto outfitom zažiarila vo štvrtkovom vydaní Nákupných maniačok a získala tak od svojich súperiek najvyšší počet bodov. Páčil sa vám?

mia

Zdroj: maniacky.joj.sk | Foto: Facebook, Instagram[/sociallocker]