Ďalší z účinkujúcich reality šou Farma porušili striktné pravidlá. Michal Mošpan za prítomnosti Dagmar siahol na televízne kamery niekoľko týždňov po tom, čo bol za podobný skutok vyhodený dnes už ex-farmár Imrich “Baron” Štefánik. Čaká ich podobný trest?

Michal Mošpan si na statku našiel blízku známosť. S Dagmar Kubinovou sa zblížil prakticky hneď po jej príchode do šou, netrvalo dlho a pred kamerami si vymenili prvé bozky, dotyky i niečo viac.

Práve počas spoločnej noci v sluhovni sa dvojica opäť oddala svojim vášňam. Súťažiaci si však dopriali súkromie a textilom zakryli jednu z prítomných kamier. Dôvodom boli “drahoty” sympatickej Češky, ktorá nechcela mať opäť pohlavný styk pred kamerami.

„Teraz myslíš, že oni nás toto.. budú vidieť?” spýtal sa a následne ohrozil svoje pôsobenie v hre, keď cez “oči réžie” prehodil deku. „Nech sa nehnevajú, však aj my sme ľudia. Chlapi, prepáčte, ale tak nedá sa, no. Za 20 minút to dám naspäť,” odkázal s vtipom produkcii.

Za manipulovanie s kamerami bol v začiatkoch šou vyradený i agresívny Baron,  ten, na rozdiel od Michala, jednu z nich nedopatrením i poškodil, a tak je otázne, či Michalov počin skončí potrestaný rovnako podobne alebo zostane na konci týždňa nepovšimnutý.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: voyo.markiza.sk, Instagram/farma.markiza