Reality šou Farma je dlhodobo spojená s hádkami, intrigami, no aj milostnými zápletkami. Nejeden farmár našiel na statku partnerku, s ktorou funguje aj v reálnom živote. Štrnásta séria sa však postupne mení na zoznamovaciu šou a v niektorých prípadoch aj na reality šou Love Island.

Na statku sa začala láska šíriť celým priestorom, keďže Šimon sa rád túlil k Giuliane, no napokon našiel šťastie v náručí Alex. Nový vzťah sa rysuje aj medzi Sašou a Tamášom, no najbližšie k sebe majú Michal Mošpan a Dagmar Kubinová. Nie je žiadnym tajomstvom, že 35-ročný farmár si veľmi prial, aby na Farmu zavítala žena z Českej republiky.

Jeho želanie sa napokon splnilo, keď hospodár Martin pred pár týždňami priviezol šiestich pomocníkov vrátane rodáčky z Hodonína. Medzi súťažiacimi prebehla iskra takmer okamžite, pričom má dvojica za sebou už aj niekoľko vášnivých nocí. Michal dokonca mohol mať vážny problém, keďže zakryl kameru oblečením, aby mali väčšie súkromie.

Farmársky pár však po natáčaní čaká krutá realita. Ivet, ktorá je jednou z glosátorov vo Farme X-tra, sa totiž pred pár dňami stretla s Michalovou ex-manželkou. Podľa jej slov rodina ZOO technika vôbec nie je nadšená z romantického vzťahu s Dagmar. Dôvodom má byť práve fakt, že pochádza z Česka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza  |  Foto: FB/Farma, TV Markíza, IG/farma.markiza