Farma X sa míľovými krokmi blíži do svojho veľkolepého finále, pričom súťažiacich prekvapila ďalšia zmena pravidiel. Počas celého týždňa totiž každý deň vypadne jeden zo zvyšných farmárov s tým, že úloha v uplynulej epizóde sa stala osudnou pre modela Michala Gajdošecha.

28-ročný model Michal Gajdošech patril na Farme k nekonfliktným súťažiacim, pričom práve on bol horúcim favoritom na výhru pre mnohých divákov. Osudným sa mu však napokon stalo pletenie rohožky z rákosia. V tejto disciplíne skončil na poslednom mieste, čo pre neho znamenalo okamžité ukončenie súťaženia o výhru vo výške 75 000 €.

Aj keď mnohí diváci považujú celú úlohu za mimoriadny podvod, nakoľko Michal skladal rohožku po jednom rákosí, zatiaľ čo ostatní farmári používali naraz i dve alebo tri, on má na celú vec jasný názor. Na sociálnej sieti Instagram sa totiž prihovoril fanúšikom a priznal, že to, čo zažil na Farme za 3 mesiace, zažije človek v skutočnom svete za 5 rokov.

„Každá cesta sa raz musí skončiť. Aj toto bola jedna skúška v živote, ktorou som si prešiel a neľutujem toho, ako som sa rozhodol. Vo Farme som sa veľmi veľa naučil a hlavne v medziľudských vzťahoch. To, čo som zažil za 3 mesiace, by človek v reálnom živote zažil za 5 rokov. Neuveriteľná skúška vašej osobnosti, ktorú odporúčam každému jednému z vás. Budete sa pozerať na hodnoty ináč a budete si vážiť maličkosti oveľa viacej! (Ako posteľ, normálne jedlo, kedykoľvek si na neho spomeniete, sprcha, teplota domova a hlavne svoju rodinu a kamarátov) Chcel by som poďakovať všetkým, čo mi držali palce a podporovali ma. Ďakujem Markíze za túto úžasnú skuúsenosť. Ďakujem,“ povedal na margo účinkovania v reality šou Farma s pokorou Michal. Tipovali ste pôvodne práve tohto súťažiaceho za nového víťaza Farmy?

Zdroj: Instagram/Migajdo