Šou Svadba na prvý pohľad zaznamenala u televíznych divákov mimoriadny úspech, pričom mnohí boli zvedaví či sa odborníkom skutočne podarí spojiť pomocou vedy dve spriaznené duše. Kým k reálnej svadbe predsa len došlo medzi Terezou Hudecovou a Milanom Bendom, vzťah jedného z párov druhej série skončil nečakane predčasne.

Michal Papánek bol jednou z hviezd druhej série šou Svadba na prvý pohľad, kde ho odoborníci spojili s Vierou Ondrejkovou. Dvojica si však k sebe cestu nenašla ani po spoločne strávenom čase, pričom brunetka bola voči partnerovi viac ako chladná. Po vypnutí kamier však Michal nehádže flintu do žita a najnovšie sa ukázal v spoločnosti známej krásky.

Tmavovlásku tento raz vymenil za blondínku, ktorou nie je nik iný, ako expartnerka politika Borisa Kollára, s ktorým má syna Alexandra Jána. „Je to pekná, milá, mladá, usmievavá žena,“ povedal pre Čas.sk televízny ženích o Barbore Balúchovej, s ktorou sa stretli v rámci pracovného projektu. Fanúšikovia oboch tvárí totiž zbystrili pozornosť, keď dvojica zdieľala spoločné príspevky na sociálnej sieti, pričom na jednom z nich speváčka leží na gauči.

Aj keď bývalá Superstaristka považuje Michala za vtipného sympaťáka, dodala, že povestná iskra medzi nimi nepreskočila. „Neprebehlo tam to, čo by malo prebehnúť, a to sme boli celý týždeň v kontakte. Možno tam prebehlo niečo medzi ním a niekým iným, ale to nemôžem povedať. Riadim sa pravidlom dopraj a bude ti dopriate, tak ja mu špeciálne doprajem, aby našiel tú spriaznenú dušu, lebo je to veľmi milý muž. Keď už mu to nevyšlo v tej Svadbe na prvý pohľad, tak aby sa mu pošťastilo čím skôr si niekoho nájsť,“ povedala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk | Foto: IG/mimco07, barborabaluchovaofficial