Martina Šimkovičová (47) sa momentálne živí ako nezávislá poslankyňa, no nevedno, dokedy táto politická kariéra potrvá. Na scénu totiž prichádza jej údajný milenec, ktorý si založil novú televíziu. Črtá sa tak bývalej moderátorke nový flek?

Martina Šimkovičová hviedzila dlhé roky v televízii Markíza, no po protiimigračnom statuse na sociálnej sieti bola nútená odísť. Krátko na to sa vrhla do politiky, kde sa pridala k známemu multioteckovi Borisovi Kollárovi do strany Sme rodina. Aj odtiaľ však po čase vystúpila a stala sa nezávislou poslankyňou, a tak je jej politická kariéra momentálne na bode mrazu.

Blondínka má navyše veľké problémy aj v súkromí, keďže sa po 18 rokoch rozvádza s Igorom Šimkovičom a rieši problém s bývaním potom, čo sa dvojici nepodarilo predať spoločnú vilu v Prellenkirchene za rozprávkovú sumu. Martinin manžel ju navyše verejne obvinil z nevery, keď pre Nový Čas odhalil, že sa má stretávať s lekárom Petrom Kotlárom: “Myslím, že to trvá medzi nimi približne rok, rok a pol… Približne dva roky chodí manželka do Martina do školy a je pravdepodobné, že sa stretli asi tam,” prezradil.

A práve Kotlár je tým človekom, ktorý si aktuálne založil vlastnú televíziu TV Slovan, ktorá má podľa jeho vlastných slov pre portál O médiách poskytovať necenzurované informácie, bez vplyvu mocenských elít a oligarchov. Perličkou je, že Kotlár sa ako lekár médiám nikdy nevenoval, a preto bolo zaujímavé zistiť, čo ho k tomuto novému záujmu priviedlo.

Údajný milenec Šimkovičovej sa ale odmietol vyjadriť k otázkam, či stojí za jeho rozhodnutím vzťah s blondínkoum ako aj k tomu, či bude samotná exmoderátorka pre neho pracovať. Nechcel konkretizovať ani to, kto bude jeho televíziu financovať, no isté je, že vysielanie má odštartovať už na jar 2019. Nechajme sa prekvapiť, či sa vo vysielaní objaví aj známa ex-tvár Markízy, ktorá sa k celej veci rovnako odmietla vyjadriť.

Zdroj: omediach.sk │ Foto: Facebook