Po pokojnom týždni plnom gastronomických zážitkov prišiel na rad temperament, kritika či intrigy. V relácii Bez servítky boli k sebe poslední súperi opäť raz poriadne nepríjemní. Influencerka Mikela Vlček však na svojom Instagrame vysvetlila, že to bolo v skutočnosti trochu inak.

Tento týždeň si najlepšie viedli manželia Vlčekovci. Súťažili síce každý za seba, no keďže mali rovnaký počet bodov, výhru 1000 eur si rozdelili. Ešte predtým sa Mikela prihovorila sledovateľom na svojom Instagrame, aby im objasnila, že vzťahy medzi súťažiacimi vôbec nie sú také zlé, ako to vyzeralo v televízii.

bez servítky

,,Verila som v to, že veľa ľudí to bude brať trochu s nadhľadom a že vám bude jasné, že tam proste nejaké intrigy, ohovárania a nejaké konflikty byť musia. Pretože bez toho proste to ísť nemôže v telke. Je to proste tak a ste na to navádzaní a nabádaní, aby to tak bolo. A nemôžete byť milý, dobrý človek, ktorý nič neskritizuje, a chovať sa slušne. Proste to, čo tam je, tam byť musí. Musia mať z toho šou. Pekné momenty dajú veľakrát preč a nechajú iba tie, aby bola zábava,” otvorene priznala Mikela. Ako ďalej uviedla, nemyslí si, že je povýšenecká, a ani jej manžel Miro nezahadzuje jedlo.

Energická podnikateľka sa vyjadrila aj k Braňovi, ktorý sa stal v skupine takzvaným fackovacím pajácom. ,,Braňo je jeden zlatý a skvelý človek. A mňa to až trošku mrzelo, že prvé dni mal byť kvázi on ten, do ktorého som si mala kvázi kopnúť,” pokračovala Mikela.

,,Nezaslúžil si to. Ale oni aj zostavujú aj tých ľudí podľa toho, aby to tak celé ladilo, a vždy tam musí byť jeden človek, do ktorého sa tak kopne, povedzme si,” odhalila influencerka, ktorej celé vyjadrenie k Bez servítky si môžete pozrieť vo videách.

Mikela o Bez servítky

 

Zdroj/Foto: Instagram/mikela_vlcek