Miki Ferleťák spolu s ostatnými farmármi sa opäť ukazujú na televíznych obrazovkách. Teraz pre zmenu varia v šou Bez servítky. Miki zo začiatku zapáral len do Bubici, teraz mu však do rany prišla aj Petra. 

[sociallocker]Tento týždeň sa farmárska pätica v zložení Betky, Mikiho, Lucii, Miriam a Petry objavujú na televíznych obrazovkách v šou Bez servítky. Miriam v pondelok poriadne skritizovala Luciu. S ničím, čo pripravila nebola spokojná a do sexy blondínky sa s radosťou obúvala. To jej však nedaroval jej verný kamarát Miki, ktorý Bubici vykričal, že mu na farme krivdila. Miki sa nevie zmieriť s tým, že Bubica ho označila za darebáka, ktorý na statku len vyspával. Vždy vysmiata ryšavka oravákovu kritiku nestrávila, a tak ani nechcela vystúpiť z auta. Nakoniec však vyšla a s radosťou začala kritizovať Luckine výtvory.

V deň, keď varila Betka sa Miki pre zmenu navážal do Petry, ktorá si však z jeho slov veľkú hlavu nerobila. Miriam sa zamýšľala nad tým, prečo sa Miki nenaváža do Betky ani do Lucii. Tento oriešok však nerozlúskla, a tak jej nezostáva nič iné len sa nad všetkých povzniesť a vydržať až do piatku, kedy navarí posledný farmár.

Zdroj: TV Markíza|Foto: Facebook[/sociallocker]