O tom, že Ján Juhaščík známy pod prezývkou Chanas, bol najväčším pracantom na celej farme, niet najmenších pochýb. Pracoval od rána do večera, ale aj napriek tomu ho farmári z farmy vyhodili a to dokonca dvakrát.  [sociallocker]

Ako sám Chanas po vypadnutí povedal, farma mu priniesla len veľké sklamanie a bolesť. Pracoval od nevidím do nevidím, rezal drevo, hoci bola píla tupá. Nikto mu však nepomohol, ani si ho ostatní farmári kvôli tvrdej práci nevážili. „Robil som ako debil od rána do noci, len aby mali druhí teplo, čisto, aby bolo postarané o zvieratá. Netaktizoval som, nerobil intrigy, nechodil som s prosíkom, aby ma nedali za sluhu. Baby sa tam len maľovali a nakoniec my chlapi sme sa nechali povyhadzovať,“ vyjadril sa vypadnutý farmár pre cas.sk.

vypadnuty chanas o farmaroch

Hneď po prehratom dueli s Tomášom sa Janko neubránil slzám a farmárom povedal, že ho veľmi sklamali. „Bol som z nich veľmi sklamaný a znechutený. A tie ich herecké výkony… Bola tam len faloš a chamtivosť. Vytvorili sa skupinky a potom už len fajčili, intrigovali a ohovárali. Všeličo som počul. Zaujímavá bola aj situácia pred mojím posledným vypadnutím. Keď ešte Miki nevedel, že bude farmárom týždňa, prišiel za mnou a chcel, že ak budem farmárom, nech dám za sluhu Tomáša, a to napriek tomu, že boli kamaráti. Farmárom týždňa sa však stal Miki a za sluhu dal mňa. Povedal som mu, že sa pekne vyfarbil. Skutočne som nikomu na Farme nemohol dôverovať, nemal som oporu v nikom. Keď som prvý raz v dueli vypadol, dal som za farmára Ľuba. On dal Mikiho. Keď sa na Farmu vrátil, nemohol sa mi pozrieť do očí. Mohol som ho dať za farmára aj druhý raz, ale som ho nedal. Keď je taká sviňa, že mi nepomohol…“, rozhorčene rozpráva rodák zo Svidníka. Podľa tohto Jankovho tvrdenia ani Miki nie je také neviniatko, ako sa na televíznych obrazovkách tvári. Práve Miki sa pred všetkými chcel vzdať svojho miesta na farme a darovať ho Chanasovi, pretože ako tvrdil, veľmi si ho váži. Podľa toho, čo Janko povedal pre cas.sk, toto Mikiho šľachetné gesto bolo len ďalším hereckým výkonom, o ktoré na farme nie je núdza.

Zdroj: cas.sk |Foto: Facebook [/sociallocker]