V nedeľu (5. decembra) odvysielala Markíza druhé finálové kolo obľúbenej šou Česko Slovensko hľadá Superstar, kde o postup bojovalo osem najlepších súťažiacich aktuálnej série. Kým v uplynulej epizóde potešilo divákov špeciálne číslo historicky prvých finalistov českej verzie programu, včera sa prenosu zúčastnili hviezdy slovenskej Superstar z roku 2004.

Prvá Superstar spôsobila na Slovensku hotovú históriu, pričom finalistov speváckej súťaže poznal doslova každý. Pre mnohých tak znamenalo spojenie spevákov v rámci aktuálneho ročníka hotovú nostalgiu, avšak, priameho prenosu sa nezúčastnila kompletná jedenástka. Kým na pódium predstúpili Katarína Koščová, Martina Schindlerová, Petra Humeňanská, Miro Jaroš, Samuel Tomeček, Tomáš Bezdeda a Martin Kelecsény, traja ďalší sa pred televíznymi kamerami neukázali. Žiaľ, Peter Konček skonal pred deviatimi rokmi pri dopravnej nehode, no jeho hlas zaznel aspoň z pôvodnej nahrávky hymny Kým vieš snívať.

Ako uvádza portál Pluska, kým Peter Kotuľa chcel veľmi prísť, no zdravotný stav mu to neumožňoval, Zdenka Predná mala účasť odmietnuť z celkom iného dôvodu. Všetci speváci podľa ich zdroja prišli bez nároku na honorár, kým Zdenka mala údajne žiadať od Markízy finančnú čiastku. „Šepká sa, že chcela, aby jej za to Markíza zaplatila nemalú čiastku. Dokonca v tisícoch. Alebo jednoducho už nechce byť spájaná s touto súťažou. Jej partnerom je hudobník Oskar Rózsa, takže je možné, že zasiahol aj on. Možností je viac,“ uvádza Pluska s odvolaním na svoj zdroj.

Posledným z finálovej jedenástky, ktorý sa prenosu nezúčastnil, je večný rebel Róbert Mikla, ktorý mal podľa všetkého prísť, no napokon z dohody upustil. Bývalým kolegom mal údajne písať nepríjemné správy a na Facebooku následne vysielal priamy prenos, v ktorom vulgárne nadával a zo Superstar si robil výrazné posmešky. Názor si vytvorte po pozretí videa sami.

Video Roba Miklu si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

 

Zdroj: Pluska | Foto: IG/zdenkapredna, FB/Róbert Mikla, IG/pavolhabera