Nedávno sa bývalý šéf slovenského podsvetia Mikuláš Černák rozhodol prehovoriť o ľuďoch, s ktorými bol v minulosti v kontakte. K vyjadreniu názoru mu neprekážajú ani mreže či cela, za ktorými si odpykáva doživotný trest.

Boss bossov pred pár týždňami zverejnil telefonát so svojou priateľkou, kde hovoril o mužoch, ktorí sú verejnosti dobre známi. Černák totiž nezabudol na ľudí, ktorí ho v minulosti zradili. Potvrdzujú to aj jeho slová na adresu údajného popradského mafiána Milana Reichela. ,,Je pravda, že tento zbabelý boss z popradského parkoviska tú krv priamo na rukách nemal, no mal ju na topánkach, keď skákal mŕtvemu Filipovi po hlave pri vykopanom hrobe,“ povedal 54-ročný väzeň, pričom hovoril o vražde policajta z roku 2006.

K zverejnenému telefonátu sa vyjadrili stovky Slovákov a ich komentáre si prečítal aj samotný Černák. ,,Po dvoch týždňoch od zverejnenia môjho videa som si prečítal aj reakcie-komentáre, ktorými tu denne vyjadrujete svoje názory. Teší ma, že väčšina z vás je oboznámená s 90. rokmi minulého storočia a píšete hlavne k veci,“ zareagoval rodák z Brezna.

Odsúdený muž si však opäť kopol do Reichela, ktorý mal nabonzovať mnohých kamarátov vrátane Černáka, aby sa zachránil a vyhol sa väzeniu. ,,Jedna dlhoročná známa z B. Bystrice, ktorá nás v tej dobe osobne všetkých poznala, mi na Reichelovo video napísala takýto komentár: ,,Keď mi je dobre, chlebodarcovu pieseň budem spievať. Keď príde pohroma, zradím a budem klamať, aby som svoju kožu zachrániť. Takí bolí tvoji kamoši, Miki,“ podelil sa so správou, ktorú dostal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YT/Mikuláš Černák  |  Foto: YT/Mikuláš Černák, Mafi10, TV Markíza