Mikuláš Černák sa obul do Mečiara: Slová, z ktorých mrazí!

Dátum:

Zrušenie Mečiarových amnestií sa stáva čoraz viac rozoberanou témou v politike, ale aj na verejnosti a informácie o tejto snahe sa dostali do uší až mafiánskemu bossovi Mikulášovi Černákovi. Ten sa taktiež vyjadril na túto tému a jeho slová by mali vyvolať strach predovšetkým u Vladimíra Mečiara.

Mečiar (74) sa po niekoľkých rokoch objavil v politickej diskusií, kde samozrejme, poprel akékoľvek konšpirácie, že je zodpovedný za únos syna exprezidenta. „V období mojej vlády pán Černák bol zatknutý a teraz ktorýkoľvek z ľudí, ktorí boli zatknutí s kriminálnou a vraždiacou minulosťou sa bude vyhovárať na mňa?“ povedal pre TA3 Mečiar. No bolo od neho naozaj hlúpe spomínať Černáka, ktorý je známy tým, že rád vracia akékoľvek údery, a tak sa aj stalo.

Najnovšie sa zverejnil telefonát Černáka s jeho partnerkou, kde sa zhovárali práve o amnestiách. „Ak sa podarí tentoraz zrušiť poslancom ústavnou väčšinou nejakým čistým spôsobom tieto amnestie, tak verejnosť sa konečne dozvie to, čo som ja už napísal vo svojej knihe. Že za zavlečením Michala Kováča ml. do cudziny stál Vladimír Mečiar a zneužil na to Slovenskú informačnú službu,“ povedal v nahrávke väzeň.

Bývalý boss Černák sa vyjadril, že by sa rád stretol s Mečiarom, aby mu do očí povedal, aký je zbabelec. Mečiarove hádzanie zodpovednosti na človeka, ktorý je po smrti považuje za zbabelý čin. Je jasné, že Černák aj napriek tomu, že je v base sa škodoradostne teší, pretože je presvedčený, že jeho kniha objasní všetky svinstvá, ktoré sa diali a dokonca tomu už ľudia aj uveria.

Zdroj | Foto: youtube.com |  Video: youtube.com

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Herečka obvinila ex z obťažovania syna: Teraz je v náručí tohto muža!

V druhej polovici apríla otriasol Slovenskom škandál, keď herečka...

A bude svadba! Víťazi Love Islandu sa zasnúbili, Laura ukázala prsteň!

Je tomu len zopár mesiacov, čo TV Markíza nasadila...

Dibáková sa neudržala v priamom prenose: Odkaz pre Igora Matoviča!

Igor Matovič pred pár dňami vyrukoval na koaličnej rade...

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...