Bývalý šéf podsvetia je odsúdený na doživotie za sériu vrážd, pričom za mrežami trávi veľa času pri študovaní zákonov, ktoré sa týkajú jeho trestnej činnosti. Nie je žiadnym tajomstvom, že by sa rád dostal na slobodu, o čo sa už párkrát pokúsil, no jeho žiadosti boli zamietnuté. V boji so súdmi je mu veľkou oporou jeho priateľka Monika.

Mikuláš Černák si odpykáva doživotný trest, no ani to mu nebráni, aby bol šťastne zadaný. Začiatok vzťahu s Monikou Křívovou je však kuriózny, keďže rodákovi z Brezna napísala v roku 2013 list, pričom mala iba 18 rokov. Komunikácia s mladou blondínkou pokračovala a napokon došlo aj na samotné návštevy v Ilavskej väznici. Údajne mali aj kontaktné stretnutia bez plexiskla, no stále za prítomnosti dozorcu.

Vzťah bossa bossov s modelkou trvá už takmer osem rokov, pričom na 25. narodeniny dostala od 54-ročného väzňa auto značky BMW X5. ,,Je to skvelý muž a pre mňa je jediný na svete. Je milý, šarmantný, vtipný, starostlivý a má prehľad,“ povedala v minulosti o svojom partnerovi Monika, ktorá vyštudovala právo, aby mohla Černáka častejšie navštevovať a byť mu nápomocná pri súdnych pojednávaniach.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/monika.krivova  |  Foto: IG/monika.krivova, FB/Monika Křívová, TV Markíza