Mesačnej dcére Wyatt Isabelle pribudne do rodiny hviezdneho páru aj súrodenec. No obaja herci si termín pôrodu nechávajú pre seba.

[sociallocker]Blízky priateľ rodiny odhalil, že: ,,Mila a Ashton nemôžu byť šťastnejší. Aj napriek tomu, že všetkým povedali, že by ich potešila aj druhá dcérka, syn je to po čom naozaj túžili a v čo dúfali.“

V týchto chvíľach sa pár rozhoduje pre ideálnu škôlku pre dieťa a zodpovedne sa pripravujú na príchod druhého dieťaťa, aj keď Mila priznala, že už nie je tak nervózna pri nákupoch pre dieťa ako prvýkrát. Pri výbere hračiek páru pomáha rodina a priatelia, keďže ešte pred pôrodom začali prichádzať dary do domu hviezdneho páru. Zamestnanci obchodu, kde Mila prednedávnom nakupovala, sa vyjadrili, že kupovala modré deky a detské modré oblečenie.

32-ročná herečka uviedla, že si vybrala ideálneho otca pre svoje deti: ,,Ashton sa rozžiari vždy keď hovorí o svojej dcérke a budúcom prírastku. Je pre neho prirodzené byť otcom.“ A aj napriek tomu, že Mila je tesne pred pôrodom, nastávajúca mamička už plánuje ďalšie rozširovanie jej rodiny.

Zdroj: Celebrity News | Foto: Facebook[/sociallocker]