Tentokrát to na Farme poriadne vrelo. Chyba súťažiacich donútila zamyslieť sa nad ich činmi a zároveň sa obávali vždy usmiateho hospodára.

Pracovný deň začal rovnako ako iné. Sluhovia chystali raňajky a robili práce okolo zvierat. Že niečo nie je v poriadku si všimol Miro, ktorí upozornil na počet malých kačiek. Bol presvedčený, že ich bolo osem, no v kačíne sa ich nachádzalo iba šesť.

Dve kačky sa z farmy netešili dlho

Je jasné, že Mirovi na zvieratách záleží najviac spomedzi súťažiacich a nedostatočnú opateru hneď vytkol aj Milanovi. Romanovi ako farmárovi týždňa zamrzol úsmev a obával sa reakcie hospodára. Okamžite nastala panika a farmári sa s nádejou rozhodli hľadať nových obyvateľov farmy.

Dve kačky nakoniec našiel psychicky vynervovaný Milan, no bohužiaľ už boli mŕtve. V tom momente si začal Milan sypať popol na hlavu a označil sa za hlavného vinníka. ,,Zlyhal som na plnej čiare a ja sa vám farmári hlboko ospravedlňujem,“ povedal zničený sluha do kamery. „Ja som neskutočne zlyhal a ak bude treba, tak som ochotný aj odstúpiť. Ja sa obetujem,“ takto zneli Milanové slová, ktoré adresoval priamo hospodárovi Martinovi.

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: facebook.com