Slovenský herec a politik Milan Kňažko sa len pred okamihom prihovoril svojim fanúšikom na sociálnej sieti, kde im oznámil zdrvujúcu správu. 75-ročnému umelcovi bol diagnostikovaný koronavírus, pričom v týchto chvíľach leží v nemocnici.

Aktívny predstaviteľ domácej politickej scény, a zároveň herec Milan Kňažko zaskočil verejnosť potom, čo na sociálnej sieti informoval o skutočnosti, že bol nakazený koronavírusom. Ako prezradil, “covid-pozitívny” je šiesty deň, pričom sa po zhoršení zdravotného stavu momentálne nachádza v nemocnici. “Za posledných pár týždňov som hral niekoľko predstavení. My bez rúšok, diváci s rúškami, tak stanovili predpisy,” uvádza Kňažko.

“Vyzývam všetkých, aby nezľahčovali situáciu a rešpektovali nariadenia vlády a zdravotníkov. Nenosenie rúšok nie je prejav vlastnej slobody, ale bezohľadnosť k slobode tých , ktorých tým ohrozujeme. Neverte lacným exhibicionistom, že Covid je len ľahká chrípka,” vyzýva Slovákov a dodáva, že aj keď prežil už desiatky chrípkových ochorení, koronavírus by neprial dokonca ani tým, ktorí tieto zľahčujúce informácie šíria.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Milan Kňažko