Milan Kňažko o Matovičovi: ,,…toto je to najlepšie, čo v politike…!“

Dátum:

Nie je žiadnym tajomstvom, že Milan Kňažko verejne podporuje politickú stranu OĽaNO na čele s Igorom Matovičom. Hercovi politika rozhodne nie je cudzia, keďže v minulosti zastával funkciu ministra kultúry, a dokonca zabojoval o post prezidenta. Nebráni sa tak svoj názor povedať aj verejne.

Milan Kňažko je jednou z osobností, ktorá počas volebnej noci 2020 stála na pódiu po boku Igora Matoviča. Obľúbený herec neskrýval nadšenie, keď sa podarilo strane OĽaNO získať najväčší počet volebných hlasov. Svoju podporu potvrdzuje aj v jojkárskej relácií Sedem, kde sa rád vyjadrí k iným politikom, no negatívne komentáre na adresu expremiéra si odpustí.

Monika Tódová tak neváhala a spýtala sa ho, či stále fandí Matovičovi. ,,Voľby znamenajú, že máte na pulte tovar, teraz to tak trošku zjednoduším. A vy si môžete vybrať len z toho tovaru, nič iné, a tak mi povedzte, aká je iná alternatíva? Je katastrofou pre úroveň slovenskej politiky, že to najhoršie s tými najväčšími chybami… Čo všetko sa už popísalo počas pandemickej a inej hystérie posadnutosti Matovičom, o tejto osobnosti, že toto je to najlepšie, čo v politike máme. To je katastrofa pre slovenskú politiku,“ uviedol herec v rozhovore s novinárkou.

75-ročný umelec sa domnieva, že médiá sú k bývalému premiérovi kritické viac ako ku komukoľvek inému. ,,Toto je lavína, smršť. Žijem tu a sledujem to, lebo to je aj deformácia z mojej bývalej profesie. Také niečo tu ešte nebolo,“ uviedol Kňažko, ktorý chcel vysvetliť svoju podporu voči politikovi. ,,V tom je celá podstata môjho fandenia, lebo je to nepochybne lepšie ako to bolo a nastoluje to jednu najdôležitejšiu otázku pre štát, a to je spravodlivosť… A zdá sa, že sa postupne ten štát veľmi pomaly a za ťažkých bolestí možno vracia opäť do našich rúk,“ dodal, pričom najväčší podiel má mať na tom práve Matovič.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dennikn.sk  |  Foto: YT/Denník N, WOODOOTUBE

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...