Šoubiz Milan Krajniak rozzúril slovenské ženy: Majú iba prať a variť?!

Milan Krajniak rozzúril slovenské ženy: Majú iba prať a variť?!

Minister práce, sociálnych vecí a rodiny intenzívne informuje občanov o aktuálnych opatreniach na sociálnej sieti. Najnovšie však spravil výnimku a rozhodol sa zažartovať, no jeho vtip mnohé ženy považujú za urážku.

Milan Krajniak chcel zrejme odľahčiť situáciu a na sociálnej sieti sa rozhodol žartovať na účet svojej manželky Andrey, ktorej sa chcel touto formou poďakovať za všetko, čo pre neho robí. ,,S manželkou sa dopĺňame: Ja sa vyzlečiem, ona vyperie, ja vstanem z postele, ona ustelie, ona uvarí, ja zjem. Čo by robila bez mňa?“ pobavene sa spýtal občanov.

Jeho vyjadrenie pobúrilo predovšetkým Slovenky, ktoré nešetrili kritikou. ,,Ako sa môžete zabávať na smutnej realite na Slovensku?! Už teraz máme nižšie mzdy ako muži a ešte nás mnohí považujú za slúžky. Fantastická vizitka,“ napísala nahnevaná Ľubica, pričom sa s jej názorom stotožnili stovky ľudí. Zareagovali dokonca aj muži, ktorí chceli svoje milované polovičky obrániť a upozorniť na to, že je dôležité podieľať sa na pomoci vzájomne.

Príspevok Milana Krajniaka

Komentáre Sloveniek

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Milan Krajniak  |   Foto: YT/DK, Pixabay, FB/Milan Krajniak

Exit mobile version