Milana Vysokaia pozná celé Slovenské ako usmiateho chlapíka z Nitry, ktorého farmári radi volali ,,Miňo“. V jubilejnej sérií Farmy sa určite stal najsympatickejším pracantom, ktorému tvrdá drina a humor vôbec nebol cudzí. Dnes by ste ho však na prvý pohľad možno ani nespoznali!

Poznávacím znakom 35-ročného exfarmára bol určite šibalský úsmev a hustá brada. V priebehu účinkovania v reality šou sa spriatelil s víťazom desiatej série Farmy, Dominikom Porubským. Spoločne sa dokonca dostali do finále, a taktiež sa dohodli, že si výhru 75-tisíc eur rozdelia bez ohľadu, kto z nich vyhrá.

Miňovi tak zrejme pred pár týždňami prišla na účet suma v hodnote 37 500 eur, keďže už aj Dominik sa pred fanúšikmi pochválil novým traktorom, ktorý si kúpil. S pekným balíkom peňazí vo vrecku sa zrejme rozhodol zmeniť aj svoj zovňajšok a zbavil sa ikonicky hustej brady.

Svoj nový vzhľad ukázal na návšteve u exfarmárky Renáty Greschner, ktorú prekvapil nečakaným príchodom priamo na 1. apríla. Z fotiek je zrejmé, že sa z neho okamžite stal iný muž a na prvý pohľad dokonca omladol o niekoľko rokov.

Predtým

Teraz

Zdroj: Instagram/renatagreschner_official  |  Foto: Instagram/renatagreschner_official, markiza.sk