Začiatkom roka 2018 si získal tisíce divákov markizácky seriál Milenky, v ktorom zahviezdili Táňa Pauhofová, Gabriela Marcinková, Zuzana Norisová a Antónia Lišková. Príbehy o štyroch hlavných predstaviteľkách sa dočkali dvoch krátkych sérii, pričom fanúšikovia len márne volali po pokračovaní. Až doteraz!

Markizácky seriál Milenky zaznamenal medzi slovenskými divákmi mimoriadny úspech, pričom išlo o adaptáciu britského formátu Mistresses z dielne BBC. Aj keď mali fanúšikovia výhrady voči jeho náhlemu ukončeniu, kvalitne ho zastúpil počin z nemocničného prostredia, seriál Sestričky.

Diváci obľúbených príbehov o štyroch priateľkách však neskrývajú nadšenie z dlho očakávaného filmu, ktorý bude voľným pokračovaním Mileniek. Snímka s názvom „Šťastný nový rok“ sa natáčala predovšetkým v čarovnom prostredí Vysokých Tatier, pričom do kín príde tesne pred Vianocami! Na YouTube sa už objavil aj prvý trailer, ktorý okrem zvučných mien upriamuje pozornosť na romantický dej, dôvtip a, samozrejme, opäť dokonalé outfity hlavných hrdiniek!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube