Miley Cyrus, bývalá kráľovná všetkých teenageriek, sa vo svete šoubiznisu preslávila ešte ako malé dievča vďaka úlohe nezabudnuteľnej Hannah Montana. Rozkošná seriálová speváčka, ktorá je v súkromí obyčajným dievčaťom a s blond parochňou, naopak, hviezda svetovej veľkosti, bola hitom televíznej stanice Disney Channel, až kým si Miley nepovedala dosť.

Niekdajšia televízna hviezdička a neskôr neriadená strela Miley Cyrus sa v priebehu posledných mesiacov zmenila na nepoznanie. Nie je to tak dávno, čo sa mladá speváčka každý deň postarala o nejaký škandál, no odkedy sa začiatkom roka 2016 vrátila do náručia herca, a dnes už jej manžela Liama Hemswortha, skrotla a stiahla sa do úzadia.

Detskú hviezdu Miley Cyrus, ktorú milovali deti, ich rodičia, teenageri a z nejakého dôvodu nevadila ani mladým mužom, začala unavovať nálepka Disney Channel tváre a z Hannah Montany, ktorá ju preslávila po celom svete, sa jej robila husia koža. Fenomén, ktorým sa Miley Cyrus stala vďaka spievajúcej postavičke v parochni, jej prerástol cez hlavu a vtedy vznikla nová Miley. Kontroverzná, šialená a absolútne nepredvídateľná!

Po 13. rokoch od uvedenia seriálu sa však šoubiznisová hviezda vrátila ku svojim koreňom a doslova šokovala fanúšikov po celom svete. Svoju dlhú hrivu si totiž nechala upraviť na svoj najznámejší look, pričom blahosklonne tvrdí, že rozhodne nejde o parochňu. Čo hovoríte na túto premenu 26-ročnej hviezdy?

Miley kedysi ako Hannah Montana

Miley dnes

A na toto si pamätáte?

Zdroj: Instagram/MileyCyrus