Kým kedysi Miley Cyrus žala úspechy na obrazovkách detského gigantu Disney Channel ako globálny fenomén Hannah Montana, s odstupom času sa z detskej hviezdičky stala rešpektovaná umelkyňa. Kontroverzná speváčka, ktorej nie je cudzia ani nahota, najnovšie zverejnila singel Flowers, z ktorého fanúšikovia doslova šalejú.

30-ročná speváčka Miley Cyrus odhalila svetu už doslova všetko. Zo sladkého dievčatka, ktoré rozdávalo úsmevy, sa razom zmenila na nekontrolovateľnú dračicu, pričom aj tí najvernejší fanúšikovia ostávali len krútiť hlavami nad vystupovaním hviezdy. Aktuálne si rodáčka z Tennessee užíva celosvetový úspech, ktorý podčiarkla množstvom fantastických vystúpení a jedinečným hlasovým prejavom.

Dnes mnohými odborníkmi rešpektovaná Miley vydala 13. januára nový singel Flowers, ktorým priamo odkazuje na vzťah s exmanželom Liamom Hemsworthom. Dvojica tvorila s prestávkami pár približne 10 rokov, avšak ani nie rok po svadbe sa ich cesty definitívne rozišli. Práve v deň narodenín mladého herca zverejnila speváčka skladbu, v ktorej okrem iného spieva, že kvety si dokáže kúpiť aj sama, ako i napísať svoje meno do piesku.

„Postavili sme dom a sledovali, ako horí. Nechcela som ťa opustiť, nechcela som klamať. Začala som plakať, ale potom som si spomenula, že aj ja si dokážem kúpiť kvety, aj ja si dokážem písať svoje meno do piesku či sa rozprávať sama so sebou celé hodiny,“ spieva, čo má byť odkazom na dom v Malibu, ktorý zhorel pri rozsiahlych požiaroch.

Na internete sa objavilo viacero kompilácií, kde je pesnička priamo porovnávaná s hitom When I Was Your Man od Bruna Marsa. Spevák sa tu textom prihovára k žene, ktorú miluje, a i keď to nie je potvrdené, mnohí fanúšikovia bývalého páru veria, že Liam kedysi venoval skladbu ‚When I Was Your Man‘ Miley, a preto je v piesni práve táto ukážka. Videoklip k novému hitu, ktorý okamžite zaplavil sociálne siete, sa mal dokonca natáčať v dome, kde herec údajne podviedol manželku s viacerými ženami.

Nový klip Miley môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube