Milujúcej matke neveria, že má rakovinu: Zarážajúci dôvod útokov!

Dátum:

Je matkou troch detí a momentálne bojuje po druhýkrát s rakovinou. Svoj príbeh sa rozhodla zverejniť aj na sociálnej sieti, no zostala v šoku z reakcií neznámych ľudí. Objavil sa totiž problém, ktorý absolútne nečakala. Namiesto podpory sa jej tak dostalo množstva výčitiek.

Jemma McGowan v roku 2016 prekonala rakovinu vaječníkov, pričom bola v tom čase v šiestom týždni tehotenstva. Dnes sa môže tešiť z 5-ročnej dcérky Sadie, 2-ročného Louisa a ročnej Betty. Vo februári 2021 však prišla tvrdá rana osudu, keď jej bol diagnostikovaný rovnaký typ rakoviny, no tentoraz vo štvrtom štádiu. Nádory sa totiž rozšírili do ľavej pľúcnice a panvových i lonových kostí.

28-ročná žena absolvovala tri kolá dvoch rôznych druhov chemoterapie, no liečba nezabrala. ,,Slová, ktoré mi utkveli v pamäti, boli: nevyliečiteľný, agresívny a správa sa to nezvyčajne,“ napísala na sociálnej sieti onkologická pacientka. Rodáčka z írskeho mesta Omagh sa rozhodla zverejňovať zábery z nemocnice, aby ukázala verejnosti drsnú realitu.

Jemma však pravidelne dostáva správy, v ktorých jej ľudia nadávajú a tvrdia, že rakovinu iba predstiera. Dôvodom má byť argument, že vyzerá príliš dobre na to, aby bola chorá. Nosí totiž parochňu a snaží sa pred svojimi ratolesťami pôsobiť pozitívne. Prognóza lekárov je naďalej neúprosná, keďže očakávajú, že ochoreniu podľahne už tento mesiac. Mladá žena kúpila svojim deťom darčeky k 18. narodeninám, zloženiu vodičských skúšok či k svadbe. ,,Chcem, aby si ma pamätali a vedeli, že som na ne myslela,“ vysvetlila milujúca matka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: thesun.co.uk  |  Foto: FB/Jemma McGowan

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...