V nedeľu (21. februára) zasahovali všetky záchranné zložky pri tragickej dopravnej nehode, ku ktorej došlo v tesnej blízkosti Nových Zámkov. 37-ročný vodič osobného auta AUDI A6 zišiel z doposiaľ nezistených príčin z cesty a narazil do stromu.

Približne 500 metrov od okresného mesta smerom na Nitru tak došlo k fatálnemu nárazu, ktorý bol smrteľný pre tri osoby, pričom celkovo sa vo vozidle nachádzalo 5 ľudí. Kým vodič a 22-ročná spolujazdkyňa boli so zraneniami prevezení do novozámockej nemocnice, v osudné ráno zahynuli dvaja muži vo veku 32 a 35 rokov, a taktiež 24-ročná žena.

„Následkom nehody skončilo vozidlo s 5 účastníkmi mimo vozovky prevrátené a zdemolované vedľa cesty, nachádzala sa pod ním zakliesnená 1 osoba,“ uviedla Zuzana Farkašová. Vodič bol po nehode schopný podrobiť sa dychovej skúške a jej výsledok bol negatívny. Okolnosti tejto tragickej dopravnej nehody a jej príčina sú predmetom vyšetrovania novozámockej polície. Vyšetrovateľ PZ začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci pre trestné činy usmrtenia a ublíženia na zdraví,

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pol