Iba pred pár minútami informoval portál TV JOJ noviny.sk o šokujúcej nehode, pri ktorej utrpela mladá žena zranenia rozsiahleho charakteru. Podľa potvrdených informácii údajne vypadla z reštaurácie nad Mostom SNP v Bratislave.

Krátko po 16. hodine došlo v centre Bratislavy k šokujúcej nehode, kedy mala podľa potvrdených informácii vypadnúť z reštaurácie nad mostom neplnoletá žena. Ako uviedla televízia JOJ, potom, ako dopadla na odstavené auto, ju záchranná služby previezla do jednej z bratislavských nemocníc. Tu ju mali uviesť do umelého spánku.

“Oznámenie o nehybnom tele ženy, nachádzajúcom sa na osobnom motorovom vozidle zaparkovanom na parkovisku pod Mostom SNP, sme prijali krátko po 16:15 popoludní. Žena mala s najväčšou pravdepodobnosťou spadnúť z vyhliadky situovanej nad Mostom SNP,” potvrdila hovorkyňa bratislavskej polície Lucia Mihalíková pre noviny.sk. Poverený príslušník okresného riaditeľstva policajného zboru Bratislava V. začal v tomto prípade trestné stíhanie vo veci prečinu ublíženia na zdraví. Všetky okolnosti prípadu sú nateraz predmetom vyšetrovania.

Zdroj: Noviny.sk