K obrovskej tragédii došlo za mimoriadnych okolností v susedných Čechách. V reštaurácii v Rychnově nad Kněžnou zastrelil miestny novinár vo štvrtok svoju manželku. Tá, bohužiaľ, zraneniam v nemocnici podľahla.

Vo štvrtok večer otriasla Českom mimoriadne tragická udalosť. V reštaurácii v Rychnově nad Kněžnou bol medzi hosťami podniku aj miestny novinár spolu s manželkou. Odrazu priestorom otriasol výstrel zo zbrane, po ktorom nasledovala rýchla akcia záchranárov aj polície. Muž strelil svoju manželku do hlavy a tá, bohužiaľ, v nemocnici svojim zraneniam podľahla.

Ako ukázalo doterajšie vyšetrovanie, išlo o 49-ročného muža, ktorý zabil svoju 47-ročnú manželku, s ktorou vychovávali tri deti, z toho dve dospelé a jedno 13-ročné. Zo slov svedkov a personálu doslova mrazí: Zabil som moju ženu, zavolajte políciu. To si budem pamätať navždy. Tri deti nebudú mať ani jedného rodiča! A nás všetkých ohroziť?” ozval sa na sociálnej sieti kuchár z reštaurácie, ktorý všetko videl.

Podľa informácii TV Nova sa mal manželský pár pred streľbou pohádať. Dôvodom malo byť manželkino oznámenie o tom, že sa chce nechať rozviesť. V podniku bolo v tom čase 13 ľudí, hoci manželia sedeli v odľahlejšom priestore, kde mali súkromie. Muž po príchode polície nekládol žiadny odpor. Prípad podľa českej policajnej hovorkyne Ivany Ježkovej kriminalisti naďalej preverujú a získavajú všetky potrebné informácie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tn.nova.cz │ Foto: Pexels, Facebook/Rychnováci