V uplynulých hodinách zarmútila množstvo Slovákov mimoriadne smutná správa o úmrtí obľúbenej fitness trénerky, ktorá inšpirovala tisíce žien. Na večný odpočinok odišla nečakane, pričom zdrvujúcu bolesť prežívajú okrem najbližších zosnulej aj jej fanúškovia.

9. augusta verejnosťou otriasla informácia o úmrtí fitness trénerky a inštruktorky jógy Diany Hô Chí. Sympatickú brunetku, ktorá bola okrem iného aj ekonomickou riaditeľkou vo vydavateľstve, milovníci športu poznali najmä z online portálu Fitshaker. Práve na jeho účte sa len pred pár hodinami objavila smutná správa o Dianinej smrti, ktorá sa ešte pár hodín predtým prihovárala na sociálnej sieti s úsmevom na tvári.

“Neviem, čo povedať. Asi len, že rýchlosť žitia určila rýchlosť smrti. A život sa končí, keď sme najšťastnejší. Neznášala som na tebe to, čo som milovala. Aj to, že máš bordel vo veciach. Prajem ti pokoj, sestra moja. Taký, aký si zažívala v hĺbke mora. Prajem ti šťastie, aké si našla pri milovanom mužovi. Prajem ti odvahu, aby si zvládla cestu, ktorá ťa teraz čaká. Nebež po nej aspoň raz, spomaľ a pomaly kráčaj. Prajem úľavu tvojej hlave, srdcu aj duši. Prajem ti koniec, ktorým začne niečo nové. Nebola si tvrdá, len veľmi zranená. Nadýchni sa, sestra moja. Už môžeš,” napísala dojímavé slová jej sestra Lucia.

K úmrtiu Diany sa vyjadril i Lukáš Kimlička, ktorý uviedol, že práve s ňou odišiel aj kus jeho života, v ktorom zanechala nezmazateľnú stopu. Ešte pred dvoma dňami sa fitness trénerka s vietnamskými koreňmi, ktorá bola matkou už dospelej dcéry Mie, pochválila fanúšikom jedinečnou skúsenosťou z Chorvátska. Ako uviedla na sociálnej sieti, ani vo sne by jej nenapadlo, že sa dokáže potopiť do hĺbky 30 metrov, čo jej urobilo výraznú radosť. Príčina smrti doposiaľ nebola potvrdená.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/fitshaker, lucia.hochi, di_hochi