Pred niekoľkými minútami dorazila do viacerých redakcií novinárov kompletná nahrávka kauzy Gorila, ktorá má neuveriteľných 39 hodín. Odosielateľom správy má byť skupina Anonymous.

Len pred niekoľkými minútami dorazila do redakcií slovenských novinárov, ako aj do Nadácie Zastavme korupciu exkluzívna nahrávka, o ktorej hovorí Slovensko už niekoľko rokov. Zvukový záznam z kauzy Gorila, ktorý si môžete vypočuť aj vy, má pritom neuveriteľných 39 hodín.

Na nahrávke sa pritom objaví aj legendárny rozhovor s hlasom podobným Ficovi, ktorý si objedná kolu. Podľa informácií DenníkaN má ísť o skutočný záznam: „Záznam je s najväčšou pravdepodobnosťou pravým záznamom z nahrávania v rámci akcie SIS Gorila,“ uviedli.

Na zverejnenie okamžite zareagovala skupina Penta na čele s Jaroslavom Haščákom, ktorá podáva v tejto veci trestné oznámenie. Podľa ich slov totiž nesie spôsob sprístupnenia nahrávky redakciám znaky trestnej činnosti. Zároveň uvádzajú, že s nahrávkami bolo pravdepodobne manipulované rovnako, ako to tvrdí aj Dobroslav Trnka o rozhovore medzi ním a Mariánom Kočnerom, hoci v tomto prípade už bola autenticita potvrdená. Ako to bude s novým záznamom z Gorily, ukážu najbližšie týždne. Nahrávka bola krátky čas dostupná na webovej stránke srinfo.6te.net, no momentálne sa tam už nenachádza.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk, srinfo.6te.net/ │ Foto: YouTube/abalucha