Mimoriadne emotívne vystúpenie z Oscarov: Gaga a Cooper rozplakali svet!

Dátum:

Svet prestal uplynulú noc na pár minút dýchať. Počas 91. ročníka odovzdávania prestížnych Oscarov sa na pódiu objavila magická Lady Gaga, ktorá spolu s hercom a režisérom Bradleym Cooperom zaspievala medzinárodný megahit „Shallow“.

Lady Gaga a Bradley Cooper vytvorili jeden z najkrajších párov strieborného plátna, keď sa spolu v októbri uplynulého roka objavili vo filme „A Star Is Born“. Počas odovzdávania cien filmovej akadémie sa dvojica ruka v ruke postavila na pódium, kde pred zrakmi divákov zaspievala hit „Shallow“.

Filmová Ally a Jackson si vyslúžili za dnes už oscarovú skladbu mimoriadny potlesk, a aj keď speváčka nedávno ohlásila rozchod so snúbencom Christianom Carinom, Bradley s partnerkou Irinou Shayk rozdávali úsmevy na všetky strany. Vyzerá to tak, že prianie mnohých fanúšikov filmovej dvojice sa síce nenaplnia, no na pódiu boli skutočne fantastickí!

Video: YouTube, streamable | Foto: YouTube

Zara
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...