Pred desiatimi dňami sa stratilo len 4-ročné dievčatko zo Stropkova. Vydesená rodina zalarmovala políciu a Záchranný pátrací systém, ktorý po celý čas Stelku Š. hľadal. Po obrovskej snahe a nádeji však prišla z tímu na sociálnej sieti tá najsmutnejšia správa.

Len 4-ročná Stelka zo Stropkova vydesila najbližšiu rodinu ešte 19. mája, keď mala údajne spadnúť do rieky Ondava. Keď sa nevynorila, rodičia zalarmovali políciu aj pátrací tím. “Oznámenie sa na mieste preveruje a po dieťati pátrajú policajti, hasiči a miestni dobrovoľníci, ktorí prehľadávajú tok rieky. Dievčatko sa zatiaľ nepodarilo nájsť,” uviedla pred pár dňami polícia.

Po urputnom hľadaní však prišla tá najhoršia správa. Dievčatko sa našlo, no, bohužiaľ, neskoro. “S ľútosťou oznamujeme, že maloletá Stelka Š. sa našla, no, žiaľ, neskoro. V mene celého tímu Záchranný Systém Slovensko a všetkých členov ZÁCHRANNÝ SYSTÉM SLOVENSKO-PÁTRANIE PO OSOBÁCH vyjadrujeme rodine a priateľom úprimnú sústrasť. Ďakujeme všetkým členom za pomoc a zdieľanie,” uviedli na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/ZÁCHRANNÝ SYSTÉM SLOVENSKO-PÁTRANIE PO OSOBÁCH