Mimoriadne pátranie vyhlásila polícia potom, ako sa 7. augusta stratil 26-ročný Patrik. Mentálne postihnutý muž môže byť v ohrození zdravia a života. Ak máte o ňom informácie, urýchlene kontaktujte políciu.

Polícia vyhlásila mimoriadne pátranie po nezvestnom mužovi. Patrik Kulov sa stratil v stredu, 7. augusta, pričom naposledy bol videný v kláštore Močenok. Nezvestný je v ohrození zdravia aj života, keďže je mentálne postihnutý.

O jeho život sa obáva aj brat Adam, ktorý spolupracuje s políciou. Podľa vlastných slov však nateraz nemá o Patrikovi žiadne informácie: “Ak ste ho niekde videli, kontaktujte ma, prosím, na tel.č 0940827897 (alebo políciu na linku 158, prípadne kláštor tel.č. 0908787256),” uvádza sa na sociálnej sieti.

Patrik Kulov pochádza z Močenka a narodil sa 5. marca 1993. Nezvestný má 180 centimetrov, štíhlu postavu, čierne krátke vlasy a hnedé oči. Nie je známe, čo mal na sebe oblečené v stredu predtým, ako zmizol. Ak máte o hľadanom mužovi akékoľvek informácie, kontaktujte políciu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/HAKA – Cielené pátranie po osobách