Polícia Slovenskej republiky rozbehla mimoriadne pátranie po dvoch teenageroch, ktorých zmiznutie nahlásili ich zúfalí rodičia. Prípad je o to skľučujúcejší, že obe deti môže mať samovražedné sklony!

Matej Kristián Pecko (15) z Považskej Bystrice bol naposledy videný jeho matkou 12. septembra v skorých ranných hodinách v mieste ich bydliska, odkiaľ odišiel do školy na horskom bicykli modrej farby. Pohrešovaný chlapec je vysoký 186 cm, štíhlej postavy, má rovné blond vlasy, po bokoch ostrihané na krátko a hnedé oči. Teenager mal z domu odísť v krátkych nohaviciach Reebok šedej farby s červeným lemovaním, obuté mal
čierne tenisky so zelenými prvkami a so sebou mal tmavý ruksak.

Je zrejmé, že s Matejom sa zdržiava i Miroslava Novotná (13) z Českej republiky, ktorá taktiež odišla do školy, no domov sa už nevrátila. Obaja teenageri môžu mať samovražedné skony. V prípade, že ste ich videli alebo o nich máte akékoľvek informácie, prosíme, kontaktujte linku 158.

Zdroj: PolíciaSR

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)