Už čoskoro sa v duelovej aréne proti sebe postavia Giuliana Santi a Alex Mináriková. Pre obe dievčatá je to úplne prvý rozstrel vo vidieckej reality šou, avšak zdá sa, že pred odchodom do stodoly čakajú útlu blondínku nemalé problémy.

Alex Mináriková sa na statku zblížila s pracovitým Šimonom Koleňom. Ten spočiatku neskrýval náklonnosť k prostorekej Giulii, avšak po čase si našiel cestu skôr k nežnej majiteľke salónu pre psov.

Obe Šimonove krásky sa už čoskoro pobijú o miesto na Farme. Pred duelom sa však stalo niečo, čo nikto nečakal. Alex sa totiž rozhodla viacnásobne porušiť striktné pravidlá hry v momente, keď kontaktovala ostatných súťažiacich po odchode do duelantskej chatky.

Okrem toho opustila jej priestory i počas večera a namierila si to rovno do spoločnej spálne medzi ostatných účinkujúcich. Očividné provokovanie pokračovalo i ráno, kedy sa Mináriková pobrala k ostatným pýtať fajku, čo zakončil až zásah štábu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

„Mám SBS-ku, haha,” smiala sa Alex, zatiaľ čo ju doprevádzali dvaja muži z produkcie. To, ako bude potrestaný daný prešľap, sa diváci dozvedia až počas nasledujúcej epizódy.

Zdroj | Foto: voyo.markiza.sk