V posledných dňoch zasahuje fanúšikov filmu aj športu jedna smutná správa za druhou. Slovensko je zronené z náhleho odchodu obľúbeného herca Dana Heribana, pričom jeho manželka sa rozhodla, čo bude s natáčaním seriálu Mama na prenájom

Najnovšie zasiahla filmový svet ďalšia tragédia. Vo veku len 28 rokov odišla na večný odpočinok mladá herečka Samantha Weinstein. Umelkyňa sa už pred dvomi rokmi dozvedela od lekárov hroznú správu o tom, že má rakovinu vaječníkov. Poslednýkrát vydýchla 14. mája a jej úmrtie potvrdil pre USA Today jej zronený otec.

Sam bola plná pozitívnej energie. Rozžiarila každú miestnosť, do ktorej vošla. Povedal by vám to každý, kto sa s ňou stretol,” uviedol. Krásna herečka sa pritom v súkromnom živote stihla ešte počas uplynulého roka vydať za svojho milovaného partnera Michaela.

Umelkyňa sa hereckému povolaniu začala venovať už ako dieťa. Svoju prvú výraznejšiu úlohu dostala vo veku 10 rokov, keď sa objavila vo filme Big Girl, za ktorú získala ocenenie ACTRA. V roku 2013 sa tiež preslávila spolu s Julianne Moore v horore Carrie. Okrem toho sa venovala aj spevu, hudbe či dabingu rozprávok.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: usatoday.com | Foto: IG/samsationalw