V Bardejove došlo v piatok k mimoriadnej udalosti. Hasiči a polícia museli zasahovať pri záchrane dvoch detí, ktoré uviazli zasypané kameňmi. Utrpeli viaceré zranenia rôzneho rozsahu.

V Bardejove došlo v piatok k nečakanej udalosti. Hasiči aj polícia museli zasahovať pri záchrane dvoch maloletých osôb. “ Hasiči momentálne zasahujú v meste Bardejov na sídlisku Poštárka, kde došlo zatiaľ z nezistených príčin k zosuvu pôdy s kameňmi a k následnému zasypaniu dvoch maloletých osôb sutinami,“ uviedli hasiči na sociálnych sieťach.

Obidve deti sa, našťastie, podarilo zachrániť. „Hasičom sa podarilo obe maloleté osoby nájsť a vyslobodiť zo sutín. Následkom udalosti utrpeli obe osoby zranenia rôzneho rozsahu. Hasiči naďalej pokračujú v prehľadávaní sutín, aby sa vylúčila prítomnosť ďalších osôb. Na miesto smeruje aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby,“ doplnili informácie.

Nateraz tak nie je jasné, aké konkrétne zranenia deti utrpeli, ale ani to, ako k nešťastiu došlo. Rovnako nie je známe, či sa pod kameňmi nachádzajú aj ďalšie osoby. Deti budú zrejme transportované do nemocnice.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/ Prezídium Hasičského a záchranného zboru