V stredu sa jeden zo slovenských spevákov stal účastníkom vážnej dopravnej nehody a je zázrak, že je stále medzi nami. Museli pri ňom stáť všetci svätí.

Otto Weiter (61) mal namierené do Nových Zámkov, keď sa na neho vyrútilo auto, ktoré išlo v protismere. Cestoval spolu so svojou manželkou Andreou Fischer (44). Musíme uznať, že spevák mal naozaj šťastie v nešťastí, najmä vďaka svojej duchaprítomnosti. Stačila sekunda a všetko by bolo inak.

https://hitky.sk/wp-content/uploads/2023/03/crop-866829-otto-weiter.jpg

Po nehode čakali spolu so svojou manželkou na príchod polície a hasičov, kým medzi časom začal spevák zachraňovať vodiča sám. „Vychádzali sme s manželkou z Jatova, je tam prudká zákruta. Zrazu sa oproti vyrútilo auto. Andrejka zarevala: Pozor! Auto už išlo do našej strany a začal sa točiť bokom. Strhol som volant a vyletel na chodník, našťastie tam nikto nebol,“ vyjadril sa k danej situácií Weiter pre cas.sk. „Vodič (56) bol po príchode záchranárov pri vedomí. Po ošetrení bol s úrazom hrudníka a ramena prevezený do nemocnice v Nových Zámkoch,“ informoval Boris Chmel, hovorca záchranárov.

Je naozaj chvályhodné, že i napriek vážnej nehode, ktorá sa stala spevák nestratil duchaprítomnosť a snažil sa pomôcť druhému vodičovi, kvôli ktorému mohol prísť o život.

Zdroj: cas.sk | Foto: ktar.com, Facebook