Farmár pochádzajúci z Vietnamu patrí k súťažiacim, ktorí na statku najviac štrajkujú. Už neraz sa poriadne rozohnil, pričom je viac ako zrejmé, že kritika od kohokoľvek mu nie je po chuti. Drzým správaním si tak pohneval mnohých farmárov, no i divákov. Najnovšie sa dostal do konfliktu s jedným z hostí, ktorých si pozval samotný hospodár.

Famári sa konečne dočkali, keďže na statku sa uskutočnila dlho očakávaná zabíjačka. Hospodár Martin Bagár si na dôležitý deň priniesol aj dvoch hostí. Išlo o mäsiarov Gabriela a Petra. Mnohí sa hneď pustili do roboty, no Minh otáľal. Napokon oznámil, že nič, čo sa týka spracovania prasiatka, robiť nebude.

Gabriel sa však rozhodol, že 20-ročného manikéra predsa len zapriahne do práce. ,,Daj si dole bundu, pretože budeme robiť špinavú robotu. A tomu ver, že to budeš robiť,“ povedal mu nahnevane. Temperamentný mladík okamžite zaútočil vyjadrením, že nejde nič robiť a ešte si naschvál oblečie ďalšiu vetrovku. Cieľavedomý mäsiar sa nenechal odradiť a pripomenul mu jeho miesto na farme. ,,Ty si na farme a musíš robiť to, čo ti poviem ja alebo farmár týždňa, alebo hospodár. Nie to, čo ty si myslíš,“ upozornil Minha.

Mladík pochádzajúci z Vietnamu vyzval hosťa, aby sa s ním už viac nerozprával a okamžite začal znova rozmýšľať nad odchodom zo statku. Po pár minútach sa upokojil a napokon pomohol farmárom pri spracovaní krvi z prasiatka. Vo chvíli, keď sa pred ostatnými pochválil svojím výrobkom, stratil o zabíjačku záujem.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: TV Markíza